Ikon kontakt
08-22 22 65

Vardagar 09:00 - 17:00

Ikon kontor

Alstra AB

Norra Dryckesgränd 3

111 30 Stockholm

Vårt kontor ligger strategiskt placerat i Gamla Stan och är enkelt att ta sig till oavsett om du går, cyklar, åker med SL eller tar bilen.

Vi är Alstra

Hans Fohlin

Hans Fohlin

VD

hans.fohlin@alstra.se

070-261 22 61

Emil Ruder

Emil Ruder

Marknad och försäljning

emil.ruder@alstra.se

073-981 66 83

Jessica Sötterman

Jessica Sötterman

Marknad och försäljning

jessica.sotterman@alstra.se

070-696 92 32

Anders Janryd

Anders Janryd

Utveckling

anders.janryd@alstra.se

070-261 22 60

Bengt-Åke Larsson

Bengt-Åke Larsson

Utveckling

bengt-ake.larsson@alstra.se

070-952 85 06

Andreas Mikaelsson

Andreas Mikaelsson

Utveckling

andreas.mikaelsson@alstra.se

073-565 32 96

Placeholder

Julian Lagerberg

Utveckling

julian.lagerberg@alstra.se